Veteriner Hekim

Aleynademirtas

Ben köpeğimin veteriner hekimini değiştireceğim cumartesi aşı için götüreceğim ama bizden ilk muayene ücreti alır mı (değiştirme sebebim daha uygun olmasıydı ) yani öyle bir zorunluluk var mı ilk defa köpeğimi gördüğü için muayene etmesi gerekir mi diğer veterinere de 1 eylülde götürdüm aradan çok geçmedi .

4 CEVAP

diablerose

illa muayene edecem parasini da alacam diye tutturan veterinerler var. arayip ogrenin gitmeden. bunda utanilcak sıkılacak birsey yok. sorun açıktan.

missAybuke

Muayene için napıyorlar ki. Kedimi götürdüğümde aşı için gözüne bakıyor tüylerine ağzına bir de elle vücut kontrolü yapıyor bunun için de ücret almıyor. Sadece aşı hap damla ücretlerini alıyor. Sizden de almaz sanmıyorum.

Palyaco

Veterinerler konuşun deyistiricem deyin bundan sonra size getirilemez diyin almiyorlarlar

Aleynademirtas

Teşekkür ederim