Ginepig E İsimm

Lunasibirya

Arkadaşlar ginepig almaya gidicez yarın adı ne olsun beyaz bulursam beyaz alıcam ama daha siyah karamel renkli oluyor

9 CEVAP

KedimVar

Erkek mi dişi mi? Ben en çok üç renkli kısa tüylüleri seviyorum acayip tatlı oluyorlar gidince görürsünüz :))
Erkekse Mickey ya da Mr. Jingles (Yeşil Yol kitabındaki farenin ismi ona tek kelimeyle bayılıyorum)
Eğer dişiyse bilemiyorum :/ aklıma şimdi Üzüm ve Fındık geldi.
Yabancı mı isterdiniz Türkçe mi?

Lunasibirya

Dişi almayı düşünüyorum sisi nasıl bir isim yada coco (koko)

KedimVar

Coco güzel

KedimVar

Beyaz bulabileceğinizi zannetmiyorum. Tek renk mi alacaksınız çift renk mi?

Fistikbonibon

Bence ponpon yada pofuduk bulut da olabilir

miapaw

şurdaki isimlerden seçebilirsin bence: kedi isimleri

Lunasibirya

Birinin ismi coco birinin ismide sisi olsun ☺️

Sirinkedisever

Aldınız mı pofuduk şeyleri :D :3