İshal Hakkında Yardım.

citirbebegim

Merhaba herkese. Maya 3 gündür ishal ve dışkısını yaparken inanılmaz gaz çıkarıyor. Somon yağı veriyorum 5-6 gündür ondan olmuş olabilir mi? Hali tavrı gayet iyi hatta deli gibi hareketli. Mamadan değil diye düşünüyorum çünkü 2 hafta oldu hiç böyle bir sorun olmamıştı. Ev yapımı yoğurt ve kefir veriyorum. Birde 3 gün önce annem süt içerken parmağının ucuyla süt vermiş ondan olabilir mi? Dışkısı çok su gibi değil daha kremamsı bir şekilde. Şimdiden teşekkürler 🙏🏻🌱

5 CEVAP

Palyaco

Zeytinyağı 1 tatlı kaşığı haftada 3 gün bağırsak florasi bozulmuş onu düzeltecek aynı şey mamadan başıma gelmisti

citirbebegim

Palyaco, cevap için teşekkür ederim. Ben zeytinyağını kabızlıkta kullanılıyor sanıyordum. Şimdi verirsem daha da ishal olmaz değil mi?

Palyaco

Yok duzelir ishali bağırsak florasini kendine getirir

Palyaco

Benim kedimde brit care mamada ishal oldu halılara heryere bıraktı zeytinyağı geçirdi 3 gün sürdü

Melike0nur

Yağdan olabilir önce onu bırakın. Onu kullanıp hem de başka yağ kullanırsaniz pek işe yarayacağını sanmam. Somon yağını bırakıp bir deneyin düzelme olacak mı diye. Muhtemelen bundan kaynaklıdır.