Yavru Kedide Dışkı Kokusu

Aysenuraslan2

Merhabalar, 1,5 2 aylık bir dişi kedi sahiplendim. Dün veterinere gittik ve carniverm 175 mg hapın çeyreğini yutturdu veteriner. Dünden beri dışkı kontrolü yapıyorum ama parazit göremedim. Ama arada kedimin poposundan kahverengi bir sıvı geliyor ve çok kötü kokuyor. Bu ne olabilir?

2 CEVAP

emre536

yavru kedilerin dışkıları bıraz daha cıvık krema gıbı olur ve yeişkın kedı dışkısına göre daha agır kokabılır 2,5 aylıga kadar böyle devam eder , belki o kahverengi sıvı diye tabir ettiğiniz kedinizin dışkısıdır ,emin olamıyorsanız veterinize göstermeniz daha iyi olur

Palyaco

Zeytinyağı 1 tatlı kaşığı ve kefir haftada 3 sefer bağırsak florasi için çok iyi geliyor ben yavruluk döneminde 3 aylıkken başladım 1 yaşında cok iyi geliyor bağırsak florasina