Kirık Bacak Nasil Anlaşılır?

mia1598

Bir kedi bulduk çok susuzdu ve gözlerini tam açamiyodu arka bacaginda problem var rahatça yürüyemiyor. Kırık olsaydi yürürken acı çeker miydi? sizce kırık mi yoksa basit bir problem mi var? suan evimizin balkonuna aldik .

5 CEVAP

mia1598

aynen kırık değilmiş doğustan olan bir kemik bozukluguymus. tedavisi yokmus. ayrica susuz kaldigi icin daha çok bitkin düşmüş iyice yürümekte zorlanmis .Şimdi sahiplendirildi.Yeni evinde kaliyor ve bakan insanlar onun birsürü piresine ve kirine aldirmadan aldilar.Hâlâ kedi kendine tam gelmedigi icin ve veterinere götürüp soracaklari icin yikamadılar. :)

saidkrtss

Veterinere götür ;)

mia1598

barinaga götüreceğiz orada sokak kedileri tedavi ediliyor

KedimVar

Kırık olsaydı yürüyemezden sürekli miyavlar yerde sürünürdü. Burada beslediğim bir kedinin ayağı kırılmıştı oradan biliyorum :((

LindaKibrit

Kırık olsaydı topallayarak yürüdü ya da siz bacağını ellediğinde acı çeker gibi miyavlardı