Kısır Kedi Maması

SLeo

Arkadaşlar merhaba
1 buçuk yaşında oğlum var bebekken Royal Canın ile besledim kısırlaştırınca ND mamaya geçtik ama ND mama bacaklarında patilerine tüy dökme ve yara sorunu oluşturdu o zamanlar herkes ND mamadan bu gibi sorunları dile getiriyordu değiştirip Mystic mamaya geçiş yaptık ama hiç fayda etmedi aksine daha da arttırıp kakasını da bozdu sonra Felicia mamaya geçtik o çok iyi geldi yaraları geçti tüyleri çıktı kakası normale döndü şu an ondan devam ediyoruz ama asıl sorum şu 2 tane seçenek var somonlu ve tavuklu tavuğa alerjisi var mecbur somonlu kullanıyoruz ama sıkılıyor artık aynı aromayı yemekten bu durum için ne yapabilirim? Mama önerisine açığım ama çok pahalı mamalar alamam fikirlerinizi söylerseniz sevinirim :)

3 CEVAP

Palyaco

Exclision ton balikliyi deneyin Akdeniz besinleri cok iyi deneyenler memnun

SLeo

Hemen bakıyorum teşekkür ederim

Proplan sterilised somon denediniz mi?