Kedim Masadan Gövdesinin Üzerine Düştü

parskedy

Merhaba, büyük ihtimal bir problem yoktur ama içim rahat etmediği için yine de sormak istedim. Kedim uykusunun arasında gerilirken yaklaşık 1 metre yükseklikteki masadan düştü. Tutunamadığı için de gövdesi yere çarptı ama sonrasında hiçbir şey yokmuş gibi yürüyüp başka bir yere geçti ve şimdi orada uyuyor. Endişelenmeli miyim?

11 CEVAP

Palyaco

O kadar kısa mesafeden bisey olmaz içiniz rahat olsun

Aleynademirtas

Gözlemlemekte fayda var eğer bir şey olduysa belli olur hareketlerinin farklılığından bence de bir şey olmamıştır ufaklıka

Dobbyko

Benim kedim duşa kabinin üstünden kaburgalarının üstüne düşmüş eşim görmüş düşerken. Aklım çıktı bir şey olacak diye ama gayet normal devam etti. Kedinizi gözlemleyin hareketlerinde bir şey yoksa endiselenmeyin. Onlar bizden çok daha dayanıklı çok şükür.

gulsump

Bir şey olmaz dokuz canlı bunlar

Muezzabalim

Hiiiiiç bişeycik olmaz Allah'ın izniyle onları dayanıklı yaratmış Rabbim bizimkilerde deli manyak gibi evin içinde pat küt uçan uçana yaşayıp gidiyor garibanlar 😉😂

parskedy

@Muezzabalim oyun oynarken kafasını vurunca umursamıyorum da düşünce bi' korktum 😹 ama gerek yokmuş korkmama, oyun oynama performansı öncekinden daha yüksek. yeni faresiyle 150. kez taklalar atıyor...

parskedy

@Dobbyko benim kedim de aynı şekilde düştü, sadece daha alçaktan. ama bir önceki yorumda da yazdığım gibi öncekinden bile daha enerjik. biraz uyudu şimdi deli gibi oynamaya devam ediyor. sizinkine de geç de olsa geçmiş olsun🤍

Muezzabalim

Ayy ne güldüm düştükten sonra oyun oynama performansının arttığına çocumm yaaa aklı başına gelmiş demekki😂😂

parskedy

@Aleynademirtas @Palyaco @gulsump ben de bir şey olmadığını ve aynen @gulsump'nin dediği gibi dokuz canlı olduklarını düşündüm ama içim rahat etmemişti yine de. teşekkürler 🥺

parskedy

@Muezzabalim gerçekten öyle oldu 😹 şimdi de üstünden 1 gün geçti ve yine aynı masanın kenarında farklı bir pozisyonda uyumaya çalışıyor... bu kez de düşerse diye masanın altına battaniye koydum... kedi mi bakıyoruz yeni dönmeye başlayan bebek mi belli değil 😹

Muezzabalim

Vallahi ben de resmen pamuklara saracam elimden gelse 😂😂