Zayif Kopege Takviyeler

riberyyy

2tane cane corso sahibiyim erkek ve kardesler tam1 yasina girdiler buyuk olan 44kilo digeri 35i gecmez pek iştahi yok kasaptan tavuk cigeri alcaktim kalmamis çorbalik aldim %65i et gerisi yumuşak kemik ben 800gr tavugu attim bide 1 paket makarnayi haşladim icine haşlanmis kirmizi bibedd attim biraz sonra 700gr eti sadece zayifa verdim hepsini yedi sonra yemegin suyu cok vardi icine 1tane ata ekmegi dogradim icine karistirdim sonra yere doktum poşetin üstune ikisi birlikte yediler ayrica zayif olana gunde 2tane yumurta veriyorum buyuge 1 tane bu arada yumurtalarda organik kendi tavugumun ben bu sekilde yarinda vercem ona 7 8 kilo eksigi var nasil aldirabilirim

11 CEVAP

Pek köpeklerle ilgili bir bilgim yok ama aynı sorunu Kedimde yaşıyorum belki biraz böyle devam etse yani etlerle bütçenize dokunur mu bilmem ama et kilo aldırabilir herhalde bir de hastalığı falan mı var ki ?

Cotontzu_Siri

Yaş mama ile besleyin

riberyyy

Aklima soyle bisey geldi kuru mamayi sevmiyor ben buna tavuk suyu pisirip makarna falan mamasiyla karistirsam yer heralde mamada yemesi lazim

riberyyy

Hastaligi yok aksama kadar kardesiyle bogusuyor hayvanlari kovaliyor falan

Cotontzu_Siri

kuru mamaya gerek yok

Cotontzu_Siri

Evde kendiniz ona özel yemek hazırlayabilirsiniz

Cotontzu_Siri

Ya da barf

riberyyy

Barf aklimda zaten havuç patates tavuk haslama yapacagim inanirmisiniz bende 1.86boy 68 kiloyum 10kilo eksigim var kendimi umursamiyorum ama bu hayvanin hali üzüyor beni heralde biraz minyon olacak bu kopek gibime geliyor

PET_DOSTU

Acana orijen gibi kuru mama tercih ederseniz 2 Güde kilo alır ayrıca vitamin takviyesi lazım bir daha da ev yemeği sakın ha vermeyin

riberyyy

Bitamin takviyesi veterinerlerde satilirmi

PET_DOSTU

Evet