Erkek Kedi Kısırlaştırma Ücret Ve Klinik Önerisi (Ankara)

gizemdr

Erkek kedim 6 ay 1 haftalık oldu ve kısırlaştırma için araştırmalara başladım. Veterinerim 650TL ücret verdi. Yaptıran varsa fiyat ve memnun kaldıysa klinik bilgisi verebilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

4 CEVAP

yalkuzak

merhaba, törekentte nk veteriner kliniği var, arkadaşım erkek kedisini geçen hafta 550 liraya kısırlaştırdı. kan testi yapıyorlar ve gaz anestezi kullanıyorlar. ben hiç gitmedim ama memnun kalmıslar bilinen sevilen bir klinikmiş.

gizemdr

teşekkür ederim

gizemdr

teşekkür ederim

teo33

İki ay önce yaptırdım erkek kedime. Dorukgiller'de ve çok memnun kaldım.