Kedi Lösemi Aşısı Ve Kan Testi

anilzi

bugün 5 aylık kedimin 2ci aşısını yaptırdık. 2 hafta sonra gelin bir kan testi yapalım duruma göre lösemi aşımızı yapalım dedi. bu kan testi ne oluyor ? neye göre yapıp yapmamaya karar verilecek?

2 CEVAP

anilzi

*2ci karma aşısı

yalkuzak

merhaba, kan testi bence en başta tüm aşılardan önce yapılması gerekiyor, bağışıklığında ya da değerlerinde bir sıkıntı varsa önce onu halledip aşılara öyle başlamak gerekiyor. lösemi aşısından önce lösemi testi yapıyorlar bizim burda ama belki kan testinde de bazı değerler yol gösterebiliyordur onu tam bilemedim. yanlıs bir sey söylememisler, test ile aşı yapılması sağlıklı olanı.