Kedi Burun Kuruluğu

ozgegorucuu

Merhaba,
Kedimin burnu genelde kuru ve resimdeki gibi çatlaklar var. Daha önce de oldu ve iyileşti fakat Simdi yine tekrarladı. Neden olabilir?

1 CEVAP

emre536

burnundan sarı koyu renk sıyah ilthplı bir akıntı gelmıyor ise bir saglık sorunu oldugunu sanmıyorum ,çatlaklar var dedınız deride ciddi olmayan bir sorun olblr ev ortamının sıcaklıgından burnu kuru olabılır ,daha öncede olduysa veterinize danışıp detaylı bir bilgi ve muayne olması iyi olur