Petlebi Kargo

aysekara1

Herkese merhaba. İlk defa buradan sipariş vereceğim ve gideceğim için kargonun hemen gelmesi gerek en fazla ne kadar sürüyor acaba kargonun elinize ulaşması? İndirim kodunu kullandım ama belki sizler de kullanabilirsiniz diye bırakayım 200 tl ve üzerine 40 tl indirim kodu:875934 üç gününüz var:)

18 CEVAP

Muezzabalim

İki gün içinde geliyor kargo ben yine bu sabah sipariş verdim kargoya verildi diye mesaj geldi petlebiden şaşmam bu yüzden mamamız iki günlük kaldı hemen siparişi verdim muhtemelen yarın gelir Antalya dayız bu arada🐾

Kedibeho

2 kere sipariş verdim 2. Gün elimdeydi çok hızlı geliyor

Denizli de yaşıyorum verdiğim mama siparişi kaç günde gelir dostlar