Petlebi Kargo

aysekara1

Herkese merhaba. İlk defa buradan sipariş vereceğim ve gideceğim için kargonun hemen gelmesi gerek en fazla ne kadar sürüyor acaba kargonun elinize ulaşması? İndirim kodunu kullandım ama belki sizler de kullanabilirsiniz diye bırakayım 200 tl ve üzerine 40 tl indirim kodu:875934 üç gününüz var:)

18 CEVAP

cat_expert

petlebi yurtiçi ile çalışıyor ve oldukça hızlı geliyor, normal yurtiçi kargo gönderilerine göre. Elbette kargoya veriliş zamanı ve bulunduğunuz şehire göre değişir istanbul'a yakınsanız ertesi gün, uzaktaysanız 2-3 günde gelir.

Superisi814

Merhaba ,
Antalya'da yaşıyorum.Öğleden sonra verdiğim sipariş sanırım . gün elime ulaşıyor..

parskedy

merhaba. 3 kez sipariş verdim, üçünde de kargoya verildiği günün ertesi günü elime ulaştı.

Palyaco

1 günde geliyor

irmtnc3

Cuma verdim cumartesi geldi ki İstanbul’a çok uzakta olan bir yerde yaşıyorum

Lavinia17

dün sipariş verdim bugün elime ulaştı

emre536

gün içerisinde verdiğim kargo ertesi gün geliyor çok hızlılar

Azemm

Yurt içi kargo firması ile çalışıyorlar. Dolayısıyla hiçbir sorun olmadan elimize ulaşıyor. Bana gelişi 3 iş günü oluyor.

Phoenix3

İstanbul'da oturuyorum baya hızlı geliyor. Haftaiçi sipariş edince ertesi gün geliyor hemen 😻

Warriorsans

2 siparişimde kargoya verildiğinin ertesi günü elimdeydi

Suveyder

Kargo çok hızlı bu konuda memnunum 😊

Nermintaskin012

Yurtiçi kargo ile çalışıyorlar benim elime 2. Gün ulaşmış oluyor

Gimlihanim

Petlebi yurtici kargo ile calisiyor bildigim kadariyla. Hizli da geliyor diger online petshoplara gore. 2-3 is gununde ulasmisti benim elime kargom.

duman_cat_world

daha once alisveris yapmadim buradan ama iki kez hediyd gonderilmisti pazartesi aksam adres bilgilerini verdim sali gunu kargoyas teslim edildigine dair sms geldi, carsamba elimdeydi.. bursada yasiyorum.

Dobbyko

İzmir'de yaşıyorum. Sipariş verdiğim günün ertesi günü elimde oluyor kargo.