Kuduz Aşısı Kaç Defa Yapılmalı

kuruvasan

Merhaba arkadaşlar bi sorum olacaktı ben kedimi belediye veterinerinde kisirlastirdum ana bakımına asisina özele gidiyorum ve belediye veterinerinde kuduz aşısı yaptik dediler bende özelde yapturmadum acaba yaptirmalimiyim ne kadar güvenelebiljrim eğer yapmışlar ise tekrar yaptırsam sorun olurmu

6 CEVAP

Renklipati

Yılda bir kez yapılıyor kuduz aşısı yaptık dedilerse yapmışlardır ücretsiz ve zorunlu aşı kuduz..tarihi unutmayın ki özel veteriner de yılı dolunca söylersiniz

kuruvasan

Ama şöyle bisey de var yaptık demediler verirken yapacaklarını söylediler yaptilarmj bilmiyorum

Gimlihanim

Yilda bir kez yapiliyor ve zorunlu bir asidir. Asi pasaportu yok mu olmasi gerekiyor aslinda oraya islenir normalde. Yoksa da arayip sormayi deneyin. Yaptilarsa bosuna yormayin cocugu. Zarari da olabilir belki bir bilgim yok bu konuda.

Renklipati

Sorma şansınız yokmu oraya çünkü onlarda kayıt altına alıyor yaptıkları işlemi.

Sny891475

Yılda bir kez yapılıyor.

Pollythelilly

Kuduz aşısı yılda 1kere yapılıyor.