Yetişkin Kediniz Günde Kaç Kez Çiş Yapıyor?

Rgms

Anket

Günde iki kez
(9 oy)
Günde üç kez
(7 oy)
Günde üç dört kez
(4 oy)
Dört ve üzeri
(3 oy)
Toplam (23 oy)

Merhaba, dışkı hariç günlük idrara çıkma miktarı olarak ankete katılım sağlayabilirseniz çok sevinirim.

7 CEVAP

Seymaaacaan

Fazla ya da az çiş yapması ve miktarı sorunlara işaret olabiliyor.
Benim yavru kedim günde 3-4 yetişkin kedim günde 2-3 yapıyor

missAybuke

Sorma sebebi muhtemelen kedinin normalden az veya çok yapmasında sorun olup olmadığını anlamaktır. Ben kumundan günde 4 5 top atıyorum. Sürekli su içtiği için normal geliyor bana 🤔

Bunun bir standardı mı var ? Bilmediğim için cidden soruyorum.

gulsump

Bu sorunun sorulma nedenini merak ettim.

cat_expert

Kumunu günde 1 kez temizliyorum 2-3 topak alıyorum.

Elbette yaş mama yiyip yememesine veya günlük su tüketimine göre değişebilir bu oran.

Warriorsans

Çişini günde 2/3 kez kakasını da 1 kez yapıyor nadiren 2 ye çıktığı oluyor

Palyaco

2 tane büyük topraklanma temizliyorum