Hill’s Vet Essentiald Growth Tavuklu

DIVINA

Merhaba arkadaşlar dün 4 aylık oğlumu veterinere götürdüm. Mama istemiştim ama balıklı yerine tavuklu vermişler (1.5kilo) ben de eve geldiğimde açtığım zaman gördüm. Söylediğimde değiştirebileceklerini söylediler ama balıklı mama ellerinde yokmuş. Yaklaşık olarak 2 çay bardağı kadar kullandım mamadan. Almak isteyen olursa bana yazabilir mi ?

7 CEVAP

duman_cat_world

Üste çıksın 👆👆

Warriorsans

Üste çıksın diye yazıyorum

SinemByc

İyi günler hala satılıksa almak istiyorum mamayı

DIVINA

Merhaba bu mama satıldı arkadaşlar

WiseHunter

Bu mamadan arıyorum online nereden bulabilirim

DIVINA

Açıkçası ben veterinerden almıştım onlineda satışı nerede var bilmiyorum

dilanbulent

Bu mamalar veteriner serisidir internette bulamazsınız sadece veteriner kliniğinde satılırlar