Yarasına Sürdüğüm Merhemi Yaşanmasını Nasıl Engellerim?

Talaz

Mantar yarasına veterinerin verdiği merhemi sürdüğüm halde yalayarak daha da tahriş ediyor. Yalamasında ilaç olarak bir sorun yokmuş ama cildi kızarıyor. Bunu nasıl engellerim?

3 CEVAP

Warriorsans

Elizabet başlıklardan takabilirsin. Şansta da yara var sürekli krem sürüyorum yalamasın diye başlık takıyorum

Gimlihanim

Başlik mantikli olud gibi. Biraz stres olabilir ama kendine zarar vermesinden iyidir.

Talaz

Veterinere sordum stresten kaynaklı olduğunu söyledi. Daha da üzülsün istemiyorum. Evde beslediğiniz minik patileri dışarı çıkarırken bir kez daha düşünün fark etmediğimiz korku ve stresi yaşayabiliyorlar :(