Çok Sert Tepkiler Aldım

rifi85

Beni cahillikle suçlayan arkadaşlar. Dün malt macun siparişi verdiğimi söylemiştim. Buna rağmen ağza yakışmayacak tavırlar aldım. Ayrıca kullandığım vitamin de de ekstra malt var. Resmini koydum. Buna rağmen gimcat sipariş ettim.

8 CEVAP

Palyaco

Burda ne konuştuğunu bilmeyenler var maalesef

Palyaco

Umursamayın

MunevverOzturk

Burada malesef yadırgayan ve kırıcı konusan var sanki her şeyleri en iyi onlar biliyor (: benim basima da geliyor siz takmayın veterinizle iletisime gecerek te ürün alabilirsiniz burada yalnış yönlendiren de olabilir hepimizin kedisi ayni değil sonuçta

Belki kullandığınız malt işe yaramıyordur. Yeni sipariş etmeniz iyi olmuş gimcat en iyilerden biri

diablerose

size niye saldirildi ki

Palyaco

Royalst kullandınız için tepki verdiler demekki

Renklipati

Şimdi postu görünce neden tepki aldığınıza baktım diğer sorunuzda malt macuna karşı yım demişsiniz, tamam vitamin içinde de olabilir ama yetersizdir ayrı olması tüy yumağı için daha etkilidir doğru seçim yapmışsın gimcat güzeldir bu konuda.. evet elistiriler bazan sert olabiliyor ama inanın kimse kötü niyetle demiyor sadece kedinin iyiliği için tepki veriyor lar

Palyaco

Uygun fiyatlı vest plus var apex firması üretiyor cok iyi