Uygun Fiyatlı Lezzetli Mama

Arkadaşlar benim sokakta beslediğini kedim pek bir mama seçicidir.Ben de isterim acaba hills pet nutrition vs almak fakat benim bu konuyla ilgili pek bütçem yok işte öğrenciyim.Şimdilik proline veriyorum da hani yok mudur böyle daha bir lezzetlisi yararlısı? Bonacibo mesela onun gibi bişiyler olabilir mi ki ? Şimdiden teşekkürler:)

14 CEVAP

yasement

Bonacibo alan cok var ben almadim hic ama aldiklarimdan happy cat kuzu etli en begendiklerinden biri oldu. Ben petshoptan acik almistim ama sitede kampanyalarini goruyorum arada

Cotontzu_Siri

yaş mama ile besleyin

yasement

Prochoice da olabilir

PET_DOSTU

Merhaba öncelikle hills hic de güzel bir mama değil İkincisi ise pro-line dediğiniz ve verdiğiniz o iğrenç mama Gerçekten berbattır bonacibo verebilirsiniz en azından dunya uzerinde bulabileceginiz en taze mama sokak hayvanlari icin ideal

Cevaplarınız için teşekkürler :) Yaş mama ile her zaman olmasa da alıyorum.Ben de dediğiniz markaları (prochoice happy Cat ve Bonacibo) düşünüyordum ama şimdi ciddi düşüneceğim gibi.İlk Bonacibo dan başlayarak sipariş vereyim bakalım sıpa en çok hangisini beğenecek

Cotontzu_Siri

Happy Cat kalitesine göre çok pahalı kötü bir mama. Prochoice düşük bütçeler için sokak kendilerine alınabilir ama kötü. Bonacibo da aynı şekilde. Golosi, matisse ve bozita deneyebilirsiniz.

Evet bir yerde güzel olduğu savunulan marka öteki yerlerde beğenilmiyor ben de kararsız kaldım ama söylenilen markaları biraz daha araştıracağım demek ki

Zeynooo

Benim teyzem kedisine trendline kullanıyor gurme olanını kilosu 10 tl falan . Tavuklu ve somonlu olan da var ama genel de etli sever kediler . Gurme yı deneyin ilk bence

Hangi değerlerin yüksek olması lazım mesela OMEGA 3 ve yüksek yağ düşük protein yüksek gibi mi bi de acaba içinde en çok hangisinden olmalı?

Sirinkedisever

Ezgi abla mama konusunda senden iyisini görmedim :D

Cotontzu_Siri

Trendline protein oranı %27 ?? Bu kedi, tembel hayvan değil.

Pro choice sokakta ki kediler çok seviyor

Cotontzu_Siri

Protein, yüksek
Yağ, düşük
Karbonhidrat, düşük
Kül, ayarında
Lif, yüksek
Taurin, yüksek
Vitaminler, yüksek
Olmalı ;)

Cotontzu_Siri

4 aydır mama baktığımdan olabilir :D Teşekkür ederim