Kedimin Ürünleri

rifi85

Burda eksiklerimizi ve yanlışlarımızı görmek için bir şeyler paylaşıyoruz ki doğruyu bulalım. Şimdi sorum şu dün verdiğim siparişlerde bunu kullanmayın zararlı dediğiniz bir ürün var mı. Siparişler foto da

16 CEVAP

duman_cat_world

Bunlar kaliteli ürünler ancak Dramies almayın bence tuzu ve aroması yüksek zararlı bir ödül. bi de gimcat kitten tabs renklendirici içeriyordu zannediyorsam, onu da onermem. onun disindakiler gonul rahatligiyla alinabilir. ancak bu odul mamalari cok sik kullanmayin biraz fazla almissiniz da.

Gimlihanim

Dreamies ödüller pek iyi bir içeriğe sahip değil. Onun dışındakiler kullanılabilir.

Gimlihanim

Gimcat maltı *********dan almışsınız galiba. Güvenilir önleme petshoplardan almanızı tavsiye ederim. Sahte ürün gönderilebiliyor.

deniznergis

kediniz yavru ise bunlar yavru bünyesine agır gelen ürünler böbreklerini yormaktan fazla bir faydası olmaz malt ve dental dışındakiler. bizde zamanında bilinçsiz olarak veriyorduk kedim rahatsızlandı veterinerimize bu ürünler ile gittim hepsini çöpe attı kısırlaştırdıktan sonra yada yaşına girdikten sonra kullanmamı istedi.

Superisi814

Merhaba,
Ürünlerinizde kitten yaziyor.Kediniz yavru olmali.Veterinerize danismadan disaridsn moda olmus urunleri alip vermek bazen tam tersine sebep olabiliyor.Zaten deneyim yasamis bir arkadasimiz da uyarmiş.Kaş yaparken göz cikartmamak adina , lutfen hekiminizin onayladigi urunlerin disindakileri kullanmayin.

Palyaco

Aldınız urunler guzel sağlıksız bisey yok

Palyaco

Yanliz Dreams ödül mamasi kullanmiyorum

Gimlihanim

Önleme değil online olacaktı 😅

deniznergis

yaş mamalarda hariç olucaktı

Mehmetneroo

Dreamies hariç herşey kaliteli dreamies te yuksek miktarda tuz olduğu için pek sağlıklı değil

duman_cat_world

Gimlihanim
Haklısınız ancak ss den gördüğüm kadarıyla "Batı Veteriner" satıcısından alınmış gimcat malt soft extra. Batı Veteriner güvenilir sahte ürün satmıyor.

Lils

Sağlıksız bir şey yok bence ama gimcat ödül ve malt çok pahalı bence. Daha iyi alternatifler var.(dreamies içeriğinde tuz göremedim ben yapay aroma da içermiyor bildiğim kadarıyla)

citirannesi

Merhaba. Kaliteli ve güzel bir alış veriş olmuş. Dreamiees ödül mamasını sürekli kullanmanızı tavsiye etmem sadece.

Phoenix3

Gayet iyi bir liste bence. Ama ben de gimcat maltı trndyl dan almanızı önermem. Bu aralar cidden çok fazla sahte ürün vakası var. En güvenli olarak petlebiden alın derim. Bide Dreamies in içeriği çok iyi değil. Çok sık vermeyin kedinize ara ara veya günde birkaç tane verin sadece derim ben öyle yapıyorum birkaç basit hareket öğretirken ya da evin içinde bulamadığım zamanlarda çağırırken baya yardımcı oluyor

pablopicasso

Dreamies kullanmayın. Bir arkadaşım hediye getirmiş ve 1 kez vermiştim. Kusmaktan perişan olmuştu.

Farklı markalar yerine tek tek deneyip, deneyimlemenizi öneririm ki kusma vs durumunda tespit yapabilesiniz.