Mantar Tedavisi İçin Gümüş Suyu?

ILoveF

Daha önce bir kedimizdeki mantar sorununu iki doz ecosin ile yıkayarak çözmüştük. Şimdi bir yavru kedide daha çıktı. Bir kere ecosinle yıkadık ama malesef sonuç vermedi yine ilk doz. Ecosinde oldukça maliyetli oluyor her seferinde. İnternetten araştırdım gümüş suyu da kullanılıyormuş. Deneyimleyen oldu mu faydasını gördünüz mü? Hangi marka gümüş suyu kullandınız yardımcı olabilir misiniz lütfen

5 CEVAP

Palyaco

Mantarlı bölgeye sirke yada batikon sürün kuruduktan sonra trivazol krem sürün cok etkilidir

ILoveF

Tavsiyeniz deneyeceğim çok teşekkürler

citirannesi

Daha önce hiç duymadım. Değişik geldi açıkçası. Gümüş suyu solunum yollarını temizler gibi birçok şey duydum ancak bunu ilk kez duyuyorum. Bilgi sahibi arkadaşlar yorum atarsa hepimiz bilgileniriz. Bu soru başlığını takip ediyor olacağım..

diablerose

gumus suyu macera aramak olur şu asamada. cunku işe yaramazsa yine paraniz bosa gitcek. sirke ve batikon onerildigini bi klinigin sayfasinda gordum ben. eş zmnli yakalik da kullanin ki yalamasin sirkeyi/batikonu

ILoveF

Evet bende çok merak ettim. Böyle bir problemimiz de var şuan da. Faydasını gören öneren olursa denemek istiyorum