Kedinin Irkını Bulabilir Misiniz?

Zehrayalcin

Bu kediyi sahiplenmek istiyorum. Bilgilerinde tekir olduğu yazıyor ama tekire benzemiyor. Onu daha iyi tanıyabilmem ve bakabilmem için ırkını öğrenmeliyim. Bana yardımcı olur musunuz?

7 CEVAP

miu

Merhaba Zehrayalcin, bu şirin sokak kedisi ırkına benziyor.. genel tanımak için ırk özelliklerini bilmek önemli ama, kedi milleti bu ırk dışında hepsinin ayrı bir micazı oluyor..bizim patron ırk özelliklerinle çok alakasız bir kedi mesela..tanıya bilmek ve bakabilmek için sevinde sevin, sevgiyle hepsi aynı ırk oluyor bence kedi milleti ırkı eşsiz ırk :)) kediniz ona davrandığınız kadar size benzeyecek inanın.

Zehrayalcin

Haklısınız teşekkürler

mia1598

Benim kedim tekir cinsi aşırı oyuncu hatta biraz saldirgan ama ablamin tekir cinsi kedileri cok sakin ve oyun oynamayi fazla sevmiyorlar sevilmek istiyorlar hep. kedinin karakteriyle ilgili bu .

Mavis276

Ben biraz tekire benzettim

Fistikbonibon

Tekir ve çok tatlı

Cotontzu_Siri

Domestic shorthair. Tekir renkli.

berilce

domestic shorthaire pek benzemiyo daha sivri suratlı