Kedim Fare Tuttu

kuruvasan

Merhabalar giriş katta oturuyoruz evin arkasında orman ordan fındık faresi girmiş küçük bisey kedim de yakalı ama yemedi ağzında tuttu ısırdımı bilmiyorum acaba bisey olurmu bisey yapmam gerekirmj bi hastalık fln gecermi

3 CEVAP

Kubraaybasti

Aşıları tamsa hiç bir şey olmaz ama tedbir amaçlı götürmek isterseniz götürün

gulsump

Bir şey olacağını zannetmiyorum ama içiniz rahat değilse veterinerinize danışın

Warriorsans

Bir şey olacağını sanmıyorum ama aşıları eksikse veterinere danışabilirsiniz