Paticat Kedi Kumu

Serayys

İyi akşamlar,aranızda Paticat markasının kedi kumunu kullananlar var mı acaba ?
Memnun musunuz ? Hangi kokuyu tavsiye edersiniz ?

5 CEVAP

gulsump

Paticat kedi kumu başlığı altında bir sürü soru var, lütfen yeni başlık açmadan önce o soruları okuyun. Sorunuza yanıt bulamazsanız sorarsınız.

Serayys

Güzel fikriniz için teşekkürler ama ben kendi sorumun altına cevap bekliyorum

Superisi814

Merhaba,
Hangi kum markası alırsanız alın ,kokululardan sakının derim.Kedilerin koku resöptörleri biz insanlara göre çok daha yüksektir ve aslında rahatsız olurlar.Üstelik alerji olma yada akciğer sorunu yaşamaya fark etmeden kapı aralamış oluyorsunuz.

Palyaco

Pisy cat kullanın pati cat var elimde iki markadan var pisy cat pati cat daha iyi pati cat baby kullanıyordum toz oluyor azcık o yüzden kullanmıyorum şimdi pisy cat okyanus esintisine geçtim super toz yok topraklanma super koku hapsetme cok iyi

Jarvis12

Ben yeni kullanmaya başladım pati cat, o yüzden sorunuzu görünce cevaplamak istedim. fiyatı çok uygun olduğu için tercih ettim. zira orga kitty ve feles gibi iyi olduğu düşünülen kumlara onca para verip hayal kırıklığına uğradıktan sonra, uygun fiyatlı ve yorumları iyi bir kum tercih etmek istedim. bentonit kumların bence hepsi birbirinin aynı. daha önce proline ve lindocat kullandım, paticatten hiçbir farkları yok. diğer pek çok markayı çok fazla araştırdım, yorumlar, şikayetler hep aynı. pati cat de tozutuyor,bütün bentonitler torzutuyor.hiç tozutmadığı söylenen feles dahi hep kullanılan tabirler "ortamı inşaat şantiyesine çevirdi". ben ayrıca feles yüzünden ilk defa koku problemi yaşadığım için pati cati de marsilya sabunlu aldım,çünkü koku olayından çok sıkılmıştım, ama mesela bir proline'a göre koku esansı çok az, 2 gün koktu şimdi koku almıyorum, ama kesinlikle tuvalet kokusu da yapmıyor ve kokuyu hapsediyor. topaklanması da gayet başarılı, hiçbir problem yaşamadım. özetle durum bu.