Kedimin Çenesinde Ve Ağız Üstünde Yara Gibi Bir Şey

Kedimin çenesinde ve ağızının üstündeki hakkında fikri olan varmı gerçekten yardımınıza ihtiyacım var

5 CEVAP

gulsump

Büyük ihtimalle kedi aknesi

Superisi814

Ayyy aynı benim deli dana Ares'im ...
Sanırım kedi aknesi ..Christalin sprey ile temizleyebilirsiniz.Yoksa beyaz sirkeyi su ile seyrelterek bir kaç gün silin.
mama ve su kaplarınız plastik ise değiştiriverin.Cam , çelik , seramik , çömlek vb kullanın..

mrvargc

Kedi aknesi gibi duruyor fakat biz veteriner degiliz bilemeyiz. Siz bir veteriner hekime danisirsaniz daha iyi olur. Eger farkli bir seyse hemen mudahalesi daha iyi olur.

Jean

Alttaki kedi aknesine benziyor ama üstteki farkli bir sey

Ayssgul

Gökçe hanım instagramda gülce gülce hesabı var oraya ulaşın derim eminim hemen yardımcı olacaklardır sorabilir mesaj atabilirsiniz çok bilgili bir kadın. Geçmiş olsun 💐