Kedi Bel Kırığı

Kevserhaksever

Merhabalar, kuzenimin kedisi İHMAL kaynaklı yüksekten düşmüş ve belinde kırılma gerçekleşmiş. Cuma günü ameliyata alınacak şuan kortizon tedavisi görüyor. Arka bacaklarına basamıyor fakat his var ve kendisi tuvaletini yapabiliyor. Bu durumda Yürüyememe, felç kalma ya da kalıcı bir hasar görülebilir mi ?
Bu konuda deneyimi ya da duymuşluğu olan varsa beni bilgilendirirse sevinirim. Bu kediyi onlara ben sahiplendirdim arkadaşımın kedisiydi kendimi de suçlu hissediyorum.
Kedimiz Erkek kısır 11 aylık civarlarında.
Şimdiden herkese teşekkür ederim..

1 CEVAP

Palyaco

Cok geçmiş olsun kotu bisey