Parazit İlaclari

Elfcuneyt

Anket

Kedimiz çok iyi ?
(5 oy)
Kedimizi kaybettik ?
(0 oy)
Kedimiz sakat kaldı?
(0 oy)
Bir daha parazit hapı kullanmam
(0 oy)
Toplam (5 oy)

Yeni sahiplendiğimiz kedimiz veterinerin parazit ilacindan sonra fenalaştı, şuanda yoğun bakımda başına gelen oldu mu? Araz kaldı mı ? Çok üzgünüz .. siz de çok dikkatli olun

4 CEVAP

simbakedi

allah allah neden böyle olmuş peki size ne gibi bir açıklama yaptı? çok geçmiş olsun hemen sağlığına kavuşur umarım. biz hep iç paraziti hap olarak kullanıyoruz kedimde en ufak değişim olmuyor çünkü. acaba dozu vs var da onu mu ayarlayamadı anlayamadım. kaç aylık bir de kediniz?

Superisi814

Merhaba,

Parazit ilacindan oldugundan emin misiniz ?Eğer öyle ise tarihi geçmistir belki..
Ancak böylesini ilk defa duydum, acaba farkli bir hastalik mi dedim kendime istemsizce..
Bugune kadar hayatima girmis sayisini bilemedigim hic bir kedi ve kopekte , boyle bir sey ne yasadim, ne duydum.
Cok gecmis olsun.Acil sifalar dilerim 🌸

Parazit ilacından hasta olanı ilk kez duyuyorum aksine parazitler dökülünce hayvan daha iyi olur. Bence kedinizin başka bir problemi vardı bu durum onu tetikledi. umarım bir an önce iyileşir. iç ve dış parazit ilaçlarını ense damlası şeklinde uygularsınız sağlığına kavuştuktan sonra.

Gimlihanim

Kedinizde hali hazirda parazit varsa ve hap direkt yutturulduysa o zaman sanırım zararı oluyordu. Yanlis biliyor da olabilirim. Ama baska sekilde hic duymadim. Cok gecmis olsun. Umarim en kisa surede iyilesir. Gelismelerden bizi de haberdar edin lutfen. Veterineriniz neden kaynakli oldugunu soylemiyor mu?