Söke Kedisi Bakımı Ve Özellikleri

Sirinkedisever

Yakında bir söke kedisi sahiplenmeyi düşünüyorum 4-5 aylık, bakımını ve özelliklerini anlatabilir misiniz??? İnşallah kedim de bu olcak; http://sosyal.petlebi.com/yuva-ariyor/47325-kuzumuza-yuva-ariyoruz

9 CEVAP

SelinTuksal

Özür dilerim doğru o kedi_55 adlı kullanıcıydı

Sirinkedisever

Teşekkürler :)) 10 Yaşındayım.

SelinTuksal

Daha önce virüslü bir kedi sahiplenmeyi düşünmüştün, son yollarını mutlu geçirmesi adına. Ona ne oldu?

Sirinkedisever

O ben değildim başka biriydi.

yasement

Bakimi standart, tekir kedi. Kisirmis da, insallah olur sevindim sizin adiniza

Cotontzu_Siri

Bakımı normal bir kedi gibi, özellikleri belirsiz

PET_DOSTU

Normal kedi gibidir bakımı zor değildir
Cinsi Tekir olsun Scottish Fold Olsun gene de fark etmez
Her kedi aynı özelliklere sahiptir yani bazılarının karakter özellikleri farklıdır o kadar bu şekilde ayrımcılık yapmayı da doğru bulmuyorum Bu arada yaptığımız Çok tebrik ediyorum harika bir davranışta bulunuyor sadece sizin yaptığınızı yapmayan çok büyük yaşta insanlar var Gerçi yaşınız belki büyüktür onu bilemem ama sizin yapmadığınızı yapamayan insanlar var demek istiyorum

Sirinkedisever

Geçen sene barınağa gitmiştik okulca ordaki şartlar pek yi değildi büyük köpekler küçük olanlara saldırıyordu mesela, orda çok üzülmüştüm.... Acaba barınaktan mı sahiplenmliyim yoksa Kuzu'yu mu almalıyım arada takılı kaldım ikisinin de durumu kotu...

kedi_55

Selintuksal virüslü kedi sahiplenmek isteyen bendim doğru ama hiç bir şekilde cevap gelmedi şimdi genç bacağı kırık ve bir gözü görmeyen kedi buldum vet götürdüm göze damla ilaçlarla tedavi yaptırdım kırık bacağı tedavi gördü protez kullanıyor sahiplendim neredeyse 1 haftadır bakıyorum ama dün sahiplendirdim çok istemişti üst katımda oturan eşimin kardeşi benden daha tecrübeli diye verdim arada bende bakıyorum sürekli olan iş gezi toplantılarından verdim :) virüslü kediciğide sahiplenebilmik için pes etmicem :)