Sızdırmaz Kapaklı Mama Saklama Bidonu (15 Kg.)

DilekTus

Herkese Merhaba, Son zamanlarda artan mama fiyatları ile birlikte sahte açık mama satışı da arttı. Çocuklarımızın sağlığı eminim sizin için de önemli. 15 - 20 kg mama aldığınızda mamalar bayatlıyor, aroması kaçıyor çocuklarımız mamayı yemek istemiyor. Bu sorunlardan dolayı araştırıp aldığım ve çok memnun kaldığım bir ürünü sizinle paylaşmak istedim. Ürün başlıkta da yazdığım gibi ''Sızdırmaz Kapaklı Mama Saklama Bidonu (15 kg.)'' Ürünü yaklaşık 1 senedir kullanıyorum ve çok memnunum umarım sizin için de faydalı bir ürün olur.

12 CEVAP

diablerose

yaw arkadaslar ekonomi yapmak icin yeni yeni masraf cikariosunuz. mama zaten kendi paketinde tazecik kaliyor. eski kucuk mama paketine buyuk paketten doldurup bitene kadar kucuk paketten verin. kucuk paket bittikce buyuk posetten doldurun. buyuk poseti sadece kucugu bittikce doldurmak icin acin. sonrasinda havasini alip sikica kapatip kucuk paket bitene kadar buyugu unutun. buyuk paket bitene kadar bu sekilde devam edin.

duman_cat_world

Birden fazla kedisi olanlar için yararlı olabilir ancak tek kedisi olanalr cam kavanozlara koyabilirler. Kavanoz bitince de paketten doldururlar. Ben IKEA'da satılan büyük boy saklama kabindan almistim 1 kg mama alabiliyor. Fiyati da uygundu. Cok kullanisli ve sik gozuken bir urun. Birkac tane alip bazilarini mutfaginizda bakliyat saklamak icin de kullanabilirsiniz🥰

diablerose

peki bu kac lira :))

blue_hpood

ben n&d’yi şu an paketinden kullanıyorum, daha önce 10 kiloluğu da paketinden kullandım bayatlama falan olmadı. sadece bir kap içerisine haftalık yiyeceği kadar koyup buzdolabına koyuyorum kolaylık olsun diye. bence gerek yok:)

deniznergis

Bende plastik kapta saklamistim bir ara fakat mama ile plastik kokusu birbirine girmisti miskoda yememisti 15 kg mamayi plastik kokmuyorsa iyi bir saklama şekli

Palyaco

Tek kedisi olan için gerek yok bence

DilekTus

Tekrar merhaba, benim 4 kedim var 20 kg mama alıyorum 3 ay kullanıyorum. Mamalarda uçucu vitaminler varmış ve bayatlama oluyor diye bu ürünü aldım, çok memnun kalıp sizlerle de paylaşmak istedim. Başlığı google da aratarak ürünü bulabilirsiniz, ürün gıda plastiği olduğu için plastik kokusu yapmıyor.

MunevverOzturk

Bende kara kara bunu düsünüyordum ben su an N D mama 5 kg luk var 3lt lik bir kavanoz aldim muhtemelen yarisi anca sigar ordan kullanip sonra tekrar paketten dokup kullanmayi dusundum 2 kedim oldugu icin mamayi severlerse 10 kiloluk alacagim malesef ki artan fiyatlardan dolayi boyle guzel bir sey ariyordum

Sindycan

@diablerose gibi yapıyorum, hiçbir şey olmuyor arkadaşlar :)

Pollythelilly

Plastik yerine cam kavanoz daha sağlıklı olur.2 3 tane büyük caam kavanoz alabilirsiniz.Şu an kışlık hazırlama mevsimi o yüzden a101 bim marletlerde uygun fiyata bulabilirsiniz.Ben öyle yaptım.

Warriorsans

Ben genelde düşük gramajlı alıyorum ve cam kavanoza koyuyorum bittikçe paketi açıyorum kapatırken de iyice havasını alıyorum ki bayatlamasın. tabii çok kedisi olanlar için belki mantıklı bir üründür.

ağzı fermuarlı büyük poşetlerde saklayabilirsiniz bayatlamıyor.