Kedimin Gözü

ikediess

uyuyordu birden gözünde böyle kırmızı bir şey çıktı ama anlamadım bu nedir bir de gözü biraz şiş gibi :( veterineri aramalı mıyım sizce

3 CEVAP

schembri2

Evde herzmaan göz damlası bulundurun (Vigamox) bu gibi durumlarda damlayı uygulayıp, gözlemleyip, düzelme olmazsa 2 gün içinde vet yolu tutun.

ekinakca

Herhangi bir böcek ısırmış olabilir. Bence veterinere götürmelisin.

gabomb

koştururken bir yere çarpmış veya kaşırken tırnaklamış olabilir. gene de bir süre gözlemleyip veterinere danışmakta fayda var.