Yerleri Çamaşur Suyu İle Siliyorum Kedim Etkilenirmi?

milkans

yerleri çamaşur suyu ile siliyorum kedim etkilenirmi? genelllikle vilada yaparken çamasır suyu koyuyorum ve kuruduktan sonra falan kedim yeri yalıyor bazen kokladıktan sonra kurumasına rağmen bu onu etkilermi?

19 CEVAP

emre536

nedendir bilmem fakat kedilerde tıpkı zeytın kokusunu sevdıklerı gıbı çamaşır suyu kokusunada deli oluyorlar ,çamaşır suyu ile yer silindiinde oraya yatıp sag sol dönme hareketleri yapıyorlar kısacası çamaşır suyu ilgilerini çekiyor ben kullanmıyorum bunun için ,nadir olarak kullndıım vakıt çok az kullanıp ve iyice sade su ile silerim

DilekTus

Çamaşır suyu sizin için de zararlı bence evinize sokmayın onun yerine sirke, amway, ersağ markasının banyo wc ürününü kullanabilirsiniz kansorejen içermeyen, anti bakteriyel ürünler bunlar.

beyzathemoc1

ben vikingin ürünlerini kullanıyorum yanlış hatırlamıyorsam vegan ve cf olması lazım ayrıca kimyasal içermiyor

duman_cat_world

Daha etkili kediye zarar vermeyen temizlik ürünü istiyorsanız Pet Go Cleaning diye bir marka vardı instagram @meetmyvenus sayfası tanıtmıştı bir postta. Kedili evler için üretilen temizlik ürünü. Kedilere zarar vermiyor. instagramdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz 🤗