Yavrular

Senacicek

Golden melezi köpeğimle has golden çifleşirse kaç yavrusu olur

4 CEVAP

KedimVar

Bunu nereden bilebiliriz ki biz? 1 tane de olabilir 7 tane de olabilir daha fazla da olabilir. Ama nadiren o kadar fazla olur.

Senacicek

bazı cinslere göre ayrılıyor onun için sormuştum mesela atıyorum kanişin en fazla 3 tane olur gibisinden melez bir köpeğin kaç tane olabilir diye

Kadirbyrk

Benim kopegimde melez 9 kardeslerdi degisebilir yani

KedimVar

Köpek melez olunca yavru sayısı azalacak diye bir şey yok. Mesela Scottish fold larla Scottish fold lar çiftleşemez. Genellikle british lerle çiftleştirirler. Yani melez oluyorlar ama benim Scottish imin 7 yavrusu oldu başkasının 4 başkasının 5 yani değişir.