Veteriner Ücretleri

Thesudeaskin

Kedime yine sonda takılıyor bu hafta 2. olacak her seferinde 900 ödüyorum işlemlere artık bütçem yetmiyor. Yardım alabileceğim bir yer biliyo musunuz? Teşekkürler şimdiden.

5 CEVAP

duman_cat_world

Instagramdan yardım toplayabilirsiniz bazı sayfalar var iletişime geçebilirseniz yardımcı olurlar 😊 Çok geçmiş olsun, umarım kısa sürede gereken para toplanabilir 🙏 Allah kimseye yaşatmasın bu durumu 🙏

Kedisekeri

Belediye yapıyor mu bilmiyorum ama bağış toplamak için resmi için alırsanız, bağışçılar açısından güven sizin açınızdan da rahat olur diye düşünüyorum. Aslında veteriner klinikleri bu tür acil durumlarda vade tanıyarak geç tedavinin önüne geçmeli. Yaşam kalitesini etkileyen bir etken. Umarım kısa sürede istenilen rakama ulaşırsınız. Geçmiş olsun.

Thesudeaskin

Çok teşekkürler bakacağım dediğiniz yerlere.

nemos_world

Sosyal medyada kampanya başlatın yardım yapan sayfalara yazın, 1 ay önce kedim ağır bir tedaviden geçti ve Instagram dan yardım toplayarak bir kısmını karşıladık geri kalanını ben tamamladım

incirreis

Nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama İstanbul Fatih Hayvan hastanesi birçok işlemde uygun fiyat veriyor