Malta Fobisi Var Sanırım .D

duman_cat_world

Kedim Vets Plus malt macunundan nefffret ediyor maalesef 🤷‍♀️🥴 Eskiden bir yerdi bir yemezdi karar verememiş gibiydi. Şimdi patisine sürerek yediriyorum ama maltı parkeye sürerek %90 ını ziyan ediyor tüpü görünce arkasına bakmadan kaçıyor işkence çekiyoruz malt yedirelim derken 🥴 Anladım tadını sevmedi, ancak bu maltı bitirdikten sonra yeni bir malt alabilirim. Bi de vets plus vitamin macunu vardi taurinli, onu da yemiyor ve dahası artık malta fobisi var :(

Malta alıştırmam mümkün mü acaba? 🙌

11 CEVAP

duman_cat_world

Yaş mamasına karıştırmayı da denedim kokusunu aldığı için yemiyor normalda bayılarak tükettiği yaş mamayı..

pablopicasso

Bir sonrakinde biofeline deneyin. Gimcat delisi oğlum biofeline ile çok mutlu.

Palyaco

Sevdiği ürünü versen bazen yemiyor bizimkide gimcat karışık veriyorum ozamam seviyor

diablerose

bnmki de tiksiniyo. patisine surunce igrenerek patisini silkeliyo

diablerose

walla bence yok. ben o yuzden kiyamadigimdan haftada 1 kere veriorum. pesinden de odul mamasi veriorum. odul mamasiyla iliskilendirip zorlamam olmadan yer ilerde diye umarak

duman_cat_world

pablopicasso
Zaten sonra biofeline deneyeceğim ama ondan önce vets plus bitirmem gerek nasıl alıştırabilirim biliyormusunuz acaba?

duman_cat_world

Zorla yedirmek istemiyorum acaba alıştırmanın bir yolu var mı? Cevap verebilirmisiniz 💙

Warriorsans

Nasıl alıştırabilirainiz bilmiyorum ama bizimkisi biofeline Malta deli özellikle relax paste olanına öyle bir saldırıyor ki 😅 gerçii şimdiye kadar yemediği pek bir şey olmadı biraz öbür

blue_hpood

kedi çimi daha doğal gibi, ben hediye geldiği için kullanıyorum, yoksa almayı düşünmüyorum.

beyzathemoc1

ben de her şeyle karıştırdım yemediler en son wanpyle karıştırdım yediler wanpy fazla malt az olsun ve iyice karıştırın

duman_cat_world

Başka bir fikri olan yok mu umutlarım tükenmek üzere 🤧🤧