Rahimde Tümör

Cem16

11 yaşındaki golden redrivır köpeğımde rahim ağzında sanırım tvt tümörü
Tedavi için THERANEKRON
Kullanılması netice verirmi

1 CEVAP

duman_cat_world

Böyle konuları uzman bir veteriner hekimle görüşmeniz ve sorularınızı ona sormanız daha doğru cevaplar almanıza vesile olacaktır. Sonuçta biz veteriner değiliz kendi araştırmalarımız ve deneyimlerimiz ışığında sorulara elimizden geldiğince yanıt vermeye çalışıyoruz. Ancak bu tarz "Bu hastalığa şu iyi gelir mi, yan etkisi olur mu" vb. soruları doğru cevaplayabilmek için veterinerlik fakültesi okumak gerekiyor. Nasıl doktor ilaç yazmadıkça başka birine "Bunu kullanabilir miyim" diye sormuyorsak, evcil hayvanlarla ilgili konularla da uzman bir hekime danışmalıyız.

Geçmiş olsun 🤒💙🙏🙏