Yardımcı Olun Lütfen

e234567

saat altı gibi kediye keep of markalı petshoptan aldığım dış parazit ilacını sürdüm ama hala böyle duruyor, normal mi?

11 CEVAP

Cangema

Petshoplarin bu tarz ilaçları satma yetkileri yok ayrıca bu tip ilaçlar yüzünden ölen hayvanlar çok fazla lütfen ilaclarinizi veteriner klinikleri gözetiminde kullanın ve kliniklerden temin edin

Phoenix3

Biz veterinerde hiç böyle bir şeyle karşılaşmadık şimdiye kadar... Rastgele bir owt shoptan rastgele bir ürün alıp kullanmamışsınızdır umarım çünkü bu gibi yanlış ürün kullanımında ölen çocuk sayısı da oldukça fazla. Kedinizi takip edin eğer hareketlinde bir anormallik fark ederseniz ya da şuanki tüyleri birkaç güne düzelmezse nolur nolmaz diye bir veterinere görünün derim

gulsump

Petshoplarda satılan ilaçlar çoğu hayvanı öldürüyor, bunları kullanmayın veterinerden alın

Palyaco

Veteriner kontrolü ve ilaçları ondan alsaniz

Petshoptan almayın bence veterinerden alın biraz fazladır belki fiyatı ama güvenilir en azından.

Pollythelilly

Petshoptan ya da online üzerinden satılan keep of dış parazit damla değil deri ve tüy bakım yağı.Ve çoğu onaysız içeriklere sahipler.Zehirlenmeye ve yavru kedileri ölüme kadar götürebilirler.Lütfen kullanmamaya çalışın miniğin sağlığı için.Eğer evde kendiniz dış parazit damla uygulamak istiyorsanız yakınınızdaki bir veterinerden alabilirsiniz.Dozunu ve uygulama sıklığını da veterinere danışarak öğrenebilirsiniz.

schembri2

Normal 1 2 güne düzelir

e234567

teşekkür ederim, tedirgin olmuştum

Kapris16

Nasıl kendiniz ilaçlarınızı doktora gidipte aktara gitmeden alıyorsanız kediniz içinde aynı veteriner kontrolünde ilaç kullanın

CalicoMinos

Merhaba
Petshoplarin bu tarz ilaçları satma yetkileri yok biri duysa yasak cidden bize öyle demişti ama bizimde zaten yaptırma gibi niyetimiz yoktu tırnak ve mama kesilirken laf arasında demişti sindi yanlış anlaşılmasın aşıyı veteriner hekimimiz yapıyor veteriner hekime danışıp ıntarnetten alın böyle marka duymadım.

CalicoMinos

Merhaba
Petshoplarin bu tarz ilaçları satma yetkileri yok biri duysa yasak cidden bize öyle demişti ama bizimde zaten yaptırma gibi niyetimiz yoktu tırnak ve mama kesilirken laf arasında demişti sindi yanlış anlaşılmasın aşıyı veteriner hekimimiz yapıyor veteriner hekime danışıp ıntarnetten alın böyle marka duymadım.