Dişinin Biri Düşmüş Diğeri Sallanıyor

Muezzabalim

İyi akşamlar arkadaşlar beş aylık oğluşum diş düşürmüş daha iki gün önce vardı dişi yenisi ile yanyanaydı bugün baktım yeni düşmüş yeri de belli diğer dişi de resimdeki düşmek üzere sallanıyor yutmaz demi yaa bulamıyorum diğer dişini de nerde düşürdü acaba bu şapşik şeyyy😂

10 CEVAP

_SeNa

Yutacağını sanmıyorum 😄 bir sorun olmaz

incirreis

Benim kedim 6. ayını doldurduğu gün ilkini gözümün önünde yutmuştu hiçbir sıkıntı olmaz merak etmeyin. İkincisini de ertesi gün kolumu ısırınca sweetshirtümde bırakmıştı 😁

Gimlihanim

Çoğunu görmüyoruz yutuyorlar zaten. Biz sadece 1 tanesini bulabildik. O da oyun oynarken düştü zaten. Bir sorun olmaz merak etmeyin 😊

simbakedi

eger istahi azalirsa biraz yas mama ile desteklersiniz. benimki de 1 tanesi haric hepsini yuttu sanirim bulamadik hic. o bir taneyi de beni isirirken dusurdu :D

Warriorsans

Kedilerin dişlerinin döküldüğünü yeni öğrendim 😳😻

Muezzabalim

@Warriorsans ben petlebiden daha önce öğrenmiştim ama hiç görüp şahit olmamıştım çok güzel bir duygu onların büyüdüğünü an ve an görüyorum çocuklarım gibi çocuklarımın süt dişlerini saklamistim kedilerimin dişlerini de saklamak istiyorum bulabilirsem tabi🐾😊😉

Palyaco

Yutmuyorlar ben 4 aylıkken iki dışı düşmüştü yattığı yerde bulmuştum

Muezzabalim

Cevaplar için teşekkürler pati dostlarım 🐾🐾💕💕

Muezzabalim

@palyaco heryere baktım yok dip bucak evi temizledim bugün yine yok yutabilecegini ben de sanmam vitamin haplarini bile tükürüyor zorla yutuyor onu hiç zannetmiyorum o yüzden bulsam keşke saklamak istiyorum 🐾😊

Muezzabalim

@simbakedi İştahi normal ama mecbur bugün yaş mama ödüllendirmesi yapmam lazım ikisi de tuvalete birlikte girmiş bu şapşik hafif cıvık diski yapmış heryeri kirlenmiş üstelik tuvaletten çıkarken birde patisini silkeledi sağolsun beni de işaretledi kakasıyla ben de ikisini banyo yaptırdım şapşikim çok ağladı banyoda için gitti normalde yaş mama vermem ayda bir iki kez anca veririm ama şimdi hakettiler benden soğumasınlar diye rüşvet maması bu😂😂😂😉😉😉