Sizce Kesim Zayıf Mı Normal Mi

rifi85

Kedimin karnında çöküntü normal mi yoksa zayıf mı. Yemesi gayet iyi suda tüketiyor. Karın arka kısmı çökük gibi

10 CEVAP

nemos_world

Gayet normal bence :)

derya16161

normal gibi duruyor. bir boşluk hatta bolluk gibi deride biraz sarkma oluyor birçok kedide.ama içinize sinmiyorsa bir veterinere götürüp kontrol ettirebilirsijiz

Palyaco

Gayet iyi kilosu

Lils

Kilosu güzel

Gimlihanim

İyi gibi geldi bana da kilosu.

simbakedi

karinlarinin en arkasi cokuk olunce eger ki kemikleri gorunmuyorsa tam fit oluyorlar. benim kedimin de oyleydi tatile gittik geldik kedi sismanlamis… bu arada kedi simbosuma cok benziyor ama sizinkinin rengi daha guzelmis :D masallah tuyu kadar omru olsun

MunevverOzturk

Normal görünüyor

diablerose

bu neee 😍 sutlu kahve

gulsump

Normal görünüyor

Jarvis12

Maşallah, gayet sağlıklı görünüyor, çok sevimli, sağlıklı bir ömrü olsun inşallah. Benim kedim hastalandığı dönemde iştahtan kesilmişti. kilo verdi 800 gram kadar. o dönemde kilo verdiğini en bariz omuzlarından anladım. yürürken arkadan baktığımda omuzları küçüldü, çöktü hayvanın resmen. sonra iştahı geri gelince de yedi yedi, geniş omuzlu bir şey oldu maşallah. sürekli omuzlarını gözlemliyorum artık :D