Antalyada Acil Süt Anne Aranıyor

Dxdxm

Merhabalar bugün yol kenarına bırakılmış 4 küçük yavru gördük. Hemen eve aldık. Büyük ihtimalle 2-3 haftalıklar. Benim de doğum yapmış kedim var. Ona alıştırmaya çalıştık fakat kendi çocuklarını ayırdı onların yanından. Veterinerden mama aldık onunla besliyoruz çişlerini yaptırıyoruz fakat anne sıcaklığı arıyorlar yine de. Dördüne de birden bakmak çok zor oluyor evimde önceden de 6 kedi vardı zaten. Bu bebeklere acil süt anne arıyoruz. Antalya kepezdeyim. Antalya içi süt anne bulunursa yanına gidebilirim veya almanız için evime davet edebilirim. Şimdiden teşekkürler

4 CEVAP

Dxdxm

İlanın üstte durması için yorum yapabilir misiniz🙏🏻

gulsump

Güncel

MunevverOzturk

İnşallah tez zamanda bir sür anne bulunur

Kaan1905

Merhaba antalya krpez bölgesinde yaşıyorum dün bir yavru kedi buldum ve daha çok küçuk 1 hafta lık fln bana yardımcı olurmusunuz yavru daha çok küçuk ne yapmam gerektiğini bilmiyorum acil süt anne arıyorum!!!