Yarali Kedi

Sercan111

Herkese merhabalar bugun kopek tarafindan saldiriya ugramis bir yavru kediyi veterinere goturdum ne yazık ki bacagi belki kesilebilir dedi . Bacagi kesildikten sonra kendini sokakta koruyabileceğini düşünemiyorum kendim bakabilcek durumda degilim sahiplendirme icin ilan versem burda bu kadar kedi varken engelli bir kedi icin talep olur mu bilmiyorum bu konu hakkinda bir oneriniz var mi

11 CEVAP

Gimlihanim

Suzionline_blog a yazabilirsiniz instagramdan. O da engelli kedilere öncelik verip paylaşıyor sayfasında. Umarım çok güzel bir yuvası olur.

simbakedi

sahiplenecek guzel kalpli biri cikar umarim. ama 3 bacakli kediler de 4 bacaklilar gibi normal hayatlarina devam edebiliyor. bunlari da ekleyin ilana. sokakta sorun yaratabilir sadece diye dusunuyorum, sokakta yasamak 4 bacakliya bile sorun cunku

gulsump

umarım sahip bulursunuz üzüldüm kedi için

Sercan111

Herkese tesekkurler bugun haberi geldi operasyon olmadan once ne yazık ki olmus tekrardan cevaplariniz icin tesekkur ederim

Sercan111

Cok tesekkur ederim

Palyaco

Aparat yapılıyor ben bizim veterinerde gördüm ama biraz pahalı bunun için destek acilabilir

Palyaco

Cok cok üzüldüm inanin

Superisi814

Ah ya..

blue_hpood

yuva bulana kadar sahip çıkmanızı öneririm, yoksa yaşama şansı sıfır. instagram üzerinden ilan açabilirsiniz.

blue_hpood

özür dilerim, şimdi gördüm güncel cevabı , çok üzüldüm..

e234567

üzüldüm:(