Kedim Çişinin Üstünü Kapatmıyor

Nrydiry

Neden olabilir, bir sorun da göremiyorum, kan yok, rengi de normal

8 CEVAP

BusraLuti

Kardeşimin kedisi de kapatmıyor. Erkek kedilerde genelde olabilen bir davranışmış. Bendeki de tam aksine alt kata ulaşacak kadar kapatıyor. Kedileri anlamak zor olduğu için huyu böyle demek ki dedik üstüne düşmedik :) Kan yoksa rengi de düzgünse çok takılmamak gerekiyor bence

Jarvis12

Benim kedim de kapatmıyordu küçükken, fark ettikten sonra elimle tutup kafasını çişine doğru çevirdim, sonra orayı koklayıp rahatsız oldu, örttü üstünü. birkaç kere yapınca, kendi kendine örtmeye başladı. deneyebilirsiniz..

Betulb97

Kendisini evin kralı ilan etmiş olabilir mi :)

tugbaurek

Benim erkek kedim de çişinin üstünu kapatmiyor sadece buyük tuvaletini kapatir. Bazi kedilerde olabilir hic bir zarari da yok.

pasakli_

Biz de güneş kapatırdı hatta öyle bir kapatırdı ki her yer kum olurdu. sonra kumunu bnyoya taşıdık ben kumunu temizlediğimde ya da banyoya girdiğimde hemen gelir az da olsa çişini yapar ara ara kapatmadan giderdi. sonra eve ikinci kedi geldi tuvaletleri ayrı olmasına rağmen çişini kapatmamaya başladı. sanıyorum bölgesini belli etmek için yapıyorlar

Nrydiry

Teşekkür ederim

nemos_world

Benim kedim de kapatmaz, kediden kediye değişiyor bu durum bir sıkıntı olmaz :)

Palyaco

Bazen bizimkide kapatmıyor bir sıkıntı olmaz