Kedime Mamasını Öğün Öğün Vermeye Başlayacağım Tavsiye

moonssalute

Kedim 11 aylık olmak üzere ve mamasını 7 24 kabında tutuyorum ama artık yavaştan öğün öğün vermeye başlamayı düşünüyorum. Günde kaç öğün, hangi saatlerde ve ne kadar vermeliyim?

4 CEVAP

gulsump

Normalde sabah akşam yeterli olur fakat alıştırma süresinde daha kısa aralıklarla vermenizi öneririm. Ben öğünlü besliyorum, sabah dokuz, öğle üç, akşam üsti altı, gece 12. Birkaç ay sonra sabah akşam beslemeye geçeceğim

simbakedi

evde oldugunuz saatlere gore degisir. ben evdeyim su an sabah-ogle-aksam koyuyorum, evde olmasam sabah-aksam koyarim.

Gofrettiin

@gulsump bende bugün ögünlü verdım 4 er saat arayla alıstırma sürecindeyim. siz devam edıyormusunuz öğünlüye

Gofrettiin

@gulsump bende bugün ögünlü verdım 4 er saat arayla alıstırma sürecindeyim. siz devam edıyormusunuz öğünlüye