Kopegim Ve Tuvalet Egitimi

Yagmurshi

70 gunluk kopegime tuvalet egitimini nasil verebilirim bir hata yaparak tum eve bi anda biraktim simdi her yere yapiyor camasir suyu sirke tarzi seylerle kokuyu gecirsem de yeniden yapiyor balkona alistirmak istiyorum cok nadir de olsa oraya yaptiginda odul mamasini ikiye bolup veriyorum buna ragmen hicbir sey ogrenemedi ne yapmaliyim lutfen deneyimlerinizden yola cikarak bana yardimci olun

4 CEVAP

pasakli_

Mama yedikten ve su içtikten 15 dakika sonra tuvaletini yapmasını istediği yere götürerek başlayın işe ama profesyonel ilerlemeniz gerekiyor. youtubeden video izleyerek gidebilirsiniz.

Aleynademirtas

Güncel

zibityus

kral köpek ailesinden yardım almanızı öneririm. .ama büyüyene kadar temizlik yapmak durumunda kalacaksınız .

Thesudeaskin

Köpeğinize bi alan belirlemeniz gerekiyor. Bir oda veya köpek eğitim kafeslerinden. Ve bildiğim kadarıyla köpekler zaten 6 aylık olana kadar çişini tutmakta zorlanıyor yani o zamana kadar illaki kazalar da olacaktır. Ona çişini yapması için bir yer belirleyin ve sürekli oraya alıp koyun yapacağı zaman. Ben de bir ara yavru köpek bakmıştım bu şekilde alışmıştı biraz.