Sokak Kedileri İçin Ev

Sakizzz2

Havalar soğumaya başlıyor sokaktaki kediler için kedi evleri yapmak istiyorum nasıl yapabilirim nerden bulabilirim yardımcı olur musunuz

9 CEVAP

BusraLuti

düşünceniz çok güzel keşke herkes bu fikirde olsa :) https://blog.************/sokak-kedileri-icin-kedi-evi-nasil-yapilir/ bu siteyi inceleyebilirsiniz yardımı dokunabilir.

Sakizzz2

Teşekkür ederim 🙏

Pollythelilly

Adore mobilya da kedi evi dağıtımı yapıyor.Ancak hangi ayda başladığını bilmiyorum.Ordan da temin edebilirsiniz.Gayet kaliteli oluyor.

Warriorsans

Ben bildiğimiz karton koliden ev yaptım iyice step filmle sardım yağmur vs ıslanmasın diye ama bizim kapının önüne yağmur gelmediği için onu koyabiliyorum yağmurun geldiği yerlerde karton çok da mantıklı olmaz

Warriorsans

Birde bazı markalar mağazalar dağıtabiliyor onları da araştırmak lazım

mimimomo

adore, tee kasim ayinda baslatiyor. (yanlis animsamiyorsam ilk haftasi icinde bir kac gune yayarak dagitmaya basladi) takibe alirsaniz alternatif olarak bulunur elinizde.

saglam bi koli/strafor/naylon bileskesi ile de yapilabiliyor aslinda, bi ara baya ugrasmistim:)
kolay gelsin, gonlunuze saglik:)

Serayys

Dolaps uygulamasında bir satıcı inanılmaz güzel uygun fiyata kedi evleri kapalı mama evleri satıyor ben sipariş ettim bile kesinlikle göz atın hesabın ismi : kediseverler

Palyaco

Kedi evi yaptırıp koyuyoruz çalıyorlar bunlar nasıl insanlar önceden marka.mama. mama alana veriyordu 3 adet vardı hepsini caldilar

duman_cat_world

karton bir kutuya delik açarak üstüne büyük boy buzdolabı poşeti geçiriyoruz. kedi evimiz hazır bile darararamm :) YouTubeda benzeri videolara goz atabilirsiniz. güzel gönlünüze sağlık, iyi günler dilerim😊