Veteriner Önerisi

Bulutcemre

İstanbula taşınacağım için bir veteriner arayışına girdim güvenilir bir veteriner öneriniz var mıdır

5 CEVAP

aeri-l

3 - 4 farklı klinikten sonra Fatih Hayvan Hastanesine gittim ve şahsen memnun kaldım. Çok fazla çalışanları var toplam 70 personelimiz var 20si veteriner demişti yanlış hatırlamıyorsam ilgilenen veteriner arkadaş. Fiyatlar uygun ve o kadar rağbet gördüğü içinde alanlarında deneyimli olduklarını düşünüyorum veterinerlerin. Eğer taşındığınız yere yakınsa aşı, iç-dış gibi ufak şeyler için gidip memnun kalırsanız devam edebilirsiniz.

Palyaco

Tuzlada var cok iyi bir veteriner ismi yanlış hatırlamıyorsam kaplan veterinerdi ist taşırmadan önce ona goturuyordum suan cayirovada animal homeye gidiyorum

HelinYAREN1

Hospivet var cok iyi

duman_cat_world

VetArt mükemmel bir klinik.. kesinlikle göz atmanızı öneririm ⭐

Minigimmm

Avrupa yakasına taşınacaksanız kemerburgaz tarafındaki Tugay İnanoğlunun kliniğini tavsiye ederim. Youtubeden videolarını da izleyip görebilirsiniz. Kendisi bizimde hekimimizdir. Biz çok memnunuz. Miniğime yaklaşımı, işini severek samimiyetle yapması benim için en önemli kriter, mesleki bilgisiyle de biz çok yol katettik birlikte, tavsiye ederim.