Prochoice Mama

Badem22

Daha önceden mama markası soruduğumda önerilmişti, iyi bir mama mı?

Şuan bonacibo kullanıyorum ama kedim pek sevmedi.

Prochoice trndylda 2 kg 70 tl gözüküyor normalde de fiyatı böyle mi ?

13 CEVAP

beyzathemoc1

güzel mama bütçesi düşük olanlar için ideal veteriner bile önermişti

duman_cat_world

Prochoice, felicia, bonacibo, vancat, golosi zaten benzer içerikler hangisi daha uygun fiyatlıysa ondan alabilirsiniz. tabii imkanınız varsa biraz daha üst segmente geçmenizi öneririm mesela matisse.

duman_cat_world

mystic mama (içerik doğruysa) en iyisi ancak o fiyata o içerik bende de şüphe uyandırıyor. zaten mamanın adı da mystic "gerçek olmayan" demek türkçe anlamı 😅😅

gulsump

Kilosu 30 35 lira olan mamadan hayır gelmez, kullanıcıların çoğu daha fazla tüy dökümü olduğunu söylüyor.

Palyaco

Bu mamaninda sahtesi piyasada güvenilir yerden alın bu siteden alın hediyelerle aynı fiyata geliyor orta segment iyi mama

Bobur

www.prochoice.com.tr
İçerikleri bonacibo felicia molly ve van cat ile yakındı fakat değiştirmişler. Eski içerik daha iyiydi. Diğer alternatiflere bakabilirsiniz.

Badem22

@beyzathemoc1 daha önceden yine bu mamayı siz önermiştiniz diye hatırlıyorum. İçerikten pek anlamıyorum eğer gerçekten içeriği iyi ise bu siteden almayı düşünüyorum teşekkür ederim.

Lils

O fiyata mystic içerik olarak en iyisi. Sonra Prochoice felicia bonacibo vancat vs. hep benzer içerik zaten pek fark yok.

beyzathemoc1

içeriği diğerleriyle benzer evet ama bi sorun etkisi de benzer mi? bonacibo çoğu kediye iyi gelmez tüy dökümü arttırır ama iyi gelen de yok mu tabiki var feliciayla prochoice nerdeyse tamamen aynı ama ben felicia kullanırken kedilerim neredeyse hiç tüy dökmüyodu kakaları vs gayet iyiydi mystic in içeriği insanı şüpheye düşürüyor

beyzathemoc1

şöyle ki evet içeriği iç açıcı diyemem ama (evdeki kedi içinse) her hafta içeriği güzel yaş mama ya da ev yapımı yaş mama vs verilirse açığı kapatır ama vermezseniz kötü olabilir

içerikten önemlisi kediye yarayıp yaramaması bence kedime yaramıyosa ya da sevmiyosa en lüks mama da olsa ben vermem kedime yarıyosa ve seviyosa içeriği zararlı değilse veririm düz mantık çok kasöaya gerek yok ama içeriği güzel değilse bol bol ek besin vermek önemli içeriği güzelse o kadara gerek yok derim

prochoice ı bikaç ay kullanmıştım kuzulusunu sevdiler ama balıklısını sevmediler tüy dökülmesi ne azdı ne fazlaydı (kedilerim seçici değil buna rağmen sevmemeleri şok etti) kuzuluyla karıştırarak alıştırmıştım

Badem22

Denemeden anlayamam teşekkür ederim yanıtlarınız için 🙏

eneskolon

2 kglık bir paket kullanmıştım daha sonra acanaya geçiş yaptım genel olarak bakmak gerekirse bir kaç tane düşük bütçeli mama kullandım aralarından en sorunsuzu prochoice idi ama mısır ve pirinç bol olduğu için tahıllı mama kullanılmasını tavsiye etmiyorum eğer bütçeniz uyarsa düşük tahıllı yada tahılsız mamalara bakabilirsiniz

citirannesi

Ben bir süre Felicia kullandım. Kedime çok çok iyi geldi. Şuan mystic kullanıyoruz. Tüy dökümü sıfıra yakın. Dışkı formu güzelleşti. Tüyleri parıl parıl oldu..