Çok Acil! Çok Acil!!!!

pasakli_

Arkadaşlar direkt linkini de paylaşacağım.
anneyi boynunda büyük bir apse ile bulduk ve veterinere götürdük hamile olduğunu bebekleri nters olduğunu öğrendik hamile olduğu için ilaç kullanamadık. kontrol altında doğum yapmalı, sezaryen gerekebilir dediler. bir güzel yürekli ablamız evinde misafir etti. doğumu da hallettik. ancak ablamızın evinde erkek kedi sürekli sağa sola koku bırakmaya başladı hatta yavrulara saldırdı. geçici yuva bulamadık. kum ve mama karşılamak kaydıyla uygun bir ücretle pansiyona verdik. anne kedinin boynundaki apse tekrarladı durumu da kritik tam onun tedavisi ve kum masrafı derken yavrular mamasız kalmış. @bsraningunlugu sayfasından kedinin tüm hikayesine de bakabilirsiniz. durumu iyi olandan mama bekliyoruz nolur. size yemin ediyorum 10 lira param kaldı kredi kartı limitimi sıfırladım para vs istemiyoruz sadece mama.
https://www.instagram.com/p/CTpC1fpq_8q/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/CS9W7SLKzqH/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/CSCcd0QKmfL/?utm_source=ig_web_copy_link

25 CEVAP

Palyaco

Adres verirsen yarin kargoya veririm mama

Palyaco

Kargosunu da karsilarim

Superisi814

@palyaco engin gönlünüze bereket olsun.Su gibi aziz olun.
Bunun disinda inanin yardim edicek halim yok ama yorumlarsak belki yukarida kalir.Adet fazla oldugu icin , belki el vermek isteyen olur.Görünsün ilan.Vre bismillah..

pasakli_

6 tane 32 günlük yavru bir tane 8 aylık anne var, süt yetmiyor, kumu buradaki fabrikadan hallettik ama mamada çok zorlanıyoruz 1,5 kilo üç gün yetiyor. arkadaşım öğrenci ama özel ders veriyor kyk bursu var benimde maaşım var idare ediyorduk. ama ben bu ay iş kazası geçirdim raporlu olduğum için baya param kesildi. arkadaş da pozitif oldu inanın yerinden kalkacak hali yok. üstelik bedensel engelli, tekerlekli sandalyeye mahkum. bu ay çok sıkıntıya düştük. diğerlerini de yuvalandıramadık onda 7 bende 3 pansiyonda 7 kedi var. inanın tüm mama desteğine açığım sadece bu yavruların hiç kalmadı. diğerlerininkini petlebinin yolladığıyla, birde mama bağış sitelerine üyeyiz oradakilerle idare ediyorduk ama bu ay patladık. https://www.ormanamama.com/gulen-biyiklar buradan da mama bağışı kabul ediyoruz

Palyaco

1 paket 1.5 kilo yetişkin mytic 1 paket cok az kullanılmış kisir var hangisi istersen gondericem adrese

Palyaco

Kisir pronature

Palyaco

İsmi noyu kaydettim adresine özelden atmışsınız yarin kargoya vericem

pasakli_

Allah bin kere razı olsun, petlebiden mama kazandık ama biz evdekiler için kısır mama istedik abla da bugün haber verdi durumumuzu bildiği için bir kaç gündür yumurta haşlayıp veriyormuş.
gerçekten çok çok çok minnettarım Allah gönlünden geçen senin için hayırlı ne varsa hepsini nasip etsin, bakan ablanın adresini veriyorum. Güzelyurt mahallesi 219.sokak kerem apartmanı 26 /1 Nevşehir

Palyaco

Tahilsiz olan

Palyaco

Hangisini istersen sorun yok cumartesi yetistiremezsem pazartesi kesin söz hangisini istersen yazman yeterli

Palyaco

300 gr alleva holistic yavrular için 200 exclision yavru için bunlar küçük 1 kilo golososi 1.5 kilo mystic bunlar küçük elimde olan gondericem

simbakedi

şu an maalesef üniversite kayıt vs fazla masrafım oldu, eğer ilerde yine başınız sıkışırsa naturon yaş mamalardan göndermek isterim ben de harçlıklardan :D @Palyaco sizin de kesenize bereket, umarım imkanı olan başkaları da görür de yardım eder

pasakli_

Çok teşekkür ederim, yavrular 32 günlük iki mamayı da yiyemeyecektir ama anne yiyebilir, siz hangisini uygun görürseniz ben ona razıyım

pasakli_

Pronatura mamayı hiç bilmiyorum ama mysticin taneleri küçük. anne de maalesef yavru 8 ay civarında , küçük taneli olanı isterim mysticin tanesi pronaturaya göre daha küçükse sana zahmet o. yok diğerinin tanesi küçükse pronatura. Allah tekrar tekrar razı olsun

Palyaco

Tamam küçük taneli olanı gondericem