Bir Ayı Aşkın Süredir Karma Aşı Bulamama Sorunu

gokcen86

Hangi veterinere sorduysam yok yok yok! Çok sayıda kedi bakıyorum ve bir an önce aşılarını yaptırmak istiyorum; fakat karma aşı bulamıyorum. Farklı şehirlerdeki veterinerlere sordum; yine yok. Bu durumun nasıl gündeme getirilmediğini hâlâ anlamış değilim.

Karma aşıyı son zamanlarda güvendiği veterinerlerde bulan üyeler var mı (İstanbul)?

18 CEVAP

Catsnbirb

Veterinerlik Fakültelerinde de belki aşı bulabilirsiniz, hiç sordunuz mu?

aeri-l

2 hafta önce Fatih hayvan hastanesinde yaptırdım

gokcen86

Şu an farklı bir şehirdeyim. İstanbul’da Anadolu Yakası’nda olacağım.

Bahsettiğiniz hayvan hastanesi sanırım belediyenin hayvan hastanesi. Sahipli kedi için karneye aşıyı işliyorlar mı?

aeri-l

gokcen86 hayır özel bir hastane Fatih veteriner kliniği olarak da geçiyor aşıları evet işliyorlar karneye.

incirreis 100 tlye yaptırdım karma aşının tanesini.

gulsump

Ben de istanbuldayım aşı bulamıyorum

Warriorsans

Bende istanbuldayım gittiğim veterinerde de aşı yokmuş 15 gün sonra arayın gelirse biz haber veririz dediler

Minikmuezza

Bende beylikduzunde bulamadim

Pollythelilly

Genel bir tedarik sıkıntısı varmış yurdışı kaynaklı.Her şehirde varmış sanırım.

Palyaco

Büyük şehirlerde sıkıntı var ufak şehirlerde var ellerinde kalan

incirreis

Beylikdüzü konumuna yakın mısınız?

incirreis

Fatih Hayvan Hastanesinde ne kadara yapıyorlar aşıları? Ben de yarın kriptorşi ameliyatı için gideceğim Fatih'e

Badem22

Daha önceden kedim hastalandığı için bi kaç aşısı aksamıştı, karmaydı sanırım. Geçenlerde gittiğim zaman veterinerimiz yaklaşık 4 aya anca yaptırabileceğimizi, ellerinde aşıdan olmadığını söylemişti.

Çoğu yerde aynı sorun var sanırım.

cat_expert

Nasıl aşı yok ya, bugün 4 kediye birden yaptırdık.

cat_expert

mersindeyim ben bu arada, mersinde varsa istanbul'da hayli hayli olması gerekir.

gokcen86

@cat_expert Yalova, İstanbul ve İzmir şehirlerinde sorduğum yerlerden olumsuz cevap aldım. Burada bir kullanıcı bir yer belirtti; henüz bilgi almadım; fakat diğer kullanıcılar da aynı sorunu yaşamış. Veterinerimiz aşı olan yerlerin de Rus aşısı uyguladığını ve bunların karneye işlenemediğini söyledi. Sizin şehrinizdeki aşılar stoktaki aşılardan olabilir ya da böyle bir durum söz konusu olabilir.