Kedi Banyosu Öneriler

e234567

yavru kedimi yarın kedi şampuanı ile banyo yaptıracağım ilk defa, uymam gereken şeyler ve önerileriniz varsa paylaşır mısınız

6 CEVAP

beyzathemoc1

neden yıkayacaksınız ki ona göre öneri verelim

dilanbulent

Niye yıkıyorsunuz? Acil bir durum olmadıkça hiçbir kedi yıkanmaz. Bizimki reçel kavanozunu dökmüştü, o yüzden yıkamıştık. Bu gibi durumlar haricinde yıkanmamalı

e234567

bakım yağı kullandım ense damlası olarak, hala yağlı yağlı tüyleri. o yüzden

Superisi814

Ense damlasindan sonra zaten yikanmaz ki..

Palyaco

Kediler heleki şampuanla yikanmaz

e234567

bakım yağı imiş parazit damlası diye aldığım yağlı yağlı duruypr pet love marka kedi şampuanı ile yıkayacaktım