7. Kattan Dustu

Merhaba dün sabah 4 5 sularında kedim arka balkonumuzdan aşağı büyük ihtimalle abimin kedisi yüzünden düştü normalde oralarda dolanor ama ben alırım o yüzden gece çıkmaması gerektiğini bilir ama abimin kedisi yani sultan uyuyan hayvanı durtup hiç rahat vermiyor sürekli kovalamaca halindeler ve sanırım köşeye sıkıştırılmış ki kazayla düşmüş abim saat 6.30 sıralarında evi aramis taramis goremiyince asagi inmis aramış aramış bulamamış yerdede kan yokmuş eve çıkmış son bi Umut bakiyim derken karşı apartmanimizin çukur gibi yeri var oraya girmiş poset zannetmis once ama yukarisinda kedi bakiyomus bizimkine oda kafayi kaldirip kediye baktiginda da o oldugunu anlamis herneyse bulmuş sol arka ayağı yaralanmis sanırım uydu antenlerine yada teller takılmış ben şehir dışındaydı anca akşam 6.30 ta eve gelebildim otobüs bulamadım geldiğimde hiç tepki vermiyordu cok korkmus tu gözleri koskacamindi hızlı nefes alıyordu hemen veterinere götürdük iğnelerin yaptı yogun bakım kutusuna aldılar hala orda daha iyimiş enerjisi gelmiş röntgen cekicejlerdi hala saat 9 dan beri muayene edicek dun ki durumla şimdi kini kiyasliycak hala yapmamış röntgen çekmemis o neyse de ben bu korkusunu nasıl yeniden hiç tepki göstermiyor

12 CEVAP

zehraaozlu

Ne olursa olsun kedinizi balkondan ve pencereden uzak tutmalısınız ne kadar akıllı ve temkinli hayvanlar da olsalar kazaları önleyemezsiniz. Umarım çabucak iyileşip evine döner çok geçmiş olsun.

Evimizde sineklik yok balkon normalde hep kapalı olur yatak odasının canından gimiş ve yarın hemen yapıcaz malzemelerini var hepinize teşekkür ederim suan geldik eve ayağına 4 tane Zımba attı 5 günlük antibiyotik verdi şükür çok çok iyi büyük şans bir daha o hataya düşmek hayatta istemem yıkıldım duyunca çok büyük bi soktu

Cotontzu_Siri

Geçmiş olsun

PET_DOSTU

Öncelikle çok fazlasıyla Geçmiş olsun Gerçekten bu olaya çok üzüldüm ve lütfen sakin olun Eğer siz sakin olmazsanız bu hayvan onu hisseder ve daha çok üzülürüm tedavisi bile aksayabilir Hatta lütfen siz de sakin olunuz veteriner gereği söylemiştir zaten bize de sadece Geçmiş olsun demek kalıyor yani buradan öğrendiğiniz bilgileri sakın uygulamayı veteriner yeni tutamayıp Hatta buradaki insanlar bazen yanlış bilgiler bir verirse hiç iyi olmaz

PET_DOSTU

Ve şunu da eklemek isterim ki işte bu yüzden kedili evler de sineklik olması şarttır

Sirinkedisever

Çabucak iyileşir umarım çok geçmiş olsun :((

berilce

sürgülü camlara akordion sinkelik yapıyolar bi araştırın bence... şimdi durumu nasıl?

KedimVar

Sorunuzu anlamadım. Sakince bir daha yazar mısınız?

Çok teşekkür ederim @şirinkedisever

KedimVar

Evet bir an önce sineklik takın çok geçmiş olsun :(( ama durumu iyi herhalde değil mi?

Yazamamisim aslında sineklik var yazıyodum sadece balkonundan sürgülü cami var ona takılmiyor sineklik

Çok şükür suan çok iyi